NARVA KOLMIK

11.10.18.

24. ja 25. augustil toimus linnaruumi sündmus "Narva Urban Lab" koostöös MTÜ Ruumiringluse, EKA Narva kunstiresidentuuri, MTÜ Eesti Rulaliidu ja Narva Linnaga. Kahepäevane sümpoosium keskendus kahaneva linna teemadel, et selle linna ideid arendada. Sümpoosiumi raames toimusid EKA Narva kunstiresidentuuri majas loengud, näitused ning maja ees avati ürituse raames rulatatav installatsioon "Kolmik". Lihtsa vormikeelega tänavainstallatsioon pakub mitmesuguseid võimalusi linnaruumi tunnetamiseks ja selles tavapärasest erinevalt liikumiseks. „Kolmik“ püüab radarina linnaruumiatleete, et elavdada Kreenholmi linnaosa (aadress: Narva, Joala 18).


Installatsiooni idee ja teostuse autor on Silver Liiberg. Teose valmimist toetas Narva Linn. Narva Lab´i ürituste galeriid ja loengute salvestusi saab järelvaadata allpool olevalt linglit.:


Video

Fotoalbum

RULAPÄEV 2018 - TULEMUSED

21.08.18.

Legendaarses Metsakooli DIY pargis toimunud Tallinna Rulapäeva võistlus tõi kokku Eesti parimad rulatajad ning lisaks lõbusale meeleolule pidid rulatajad omavahel välja selgitama, kes saavad Eesti Meistriteks? Põnev ning konkurentsitihe mõõduvõtmine pani päeva lõpuks asjad paika ning tulemused on:


Noortekategooria Eesti Meistrid 2018:

1. Allan Raudsepp

2. Mathias Villemsoo

3. Kaspar Karula


Eesti Meistrid 2018:

1. Rain Silver Lindemann

2. Silver Jõesaar

3. Enric Garriga Panisello


Peatselt ilmub ka ürituse album!

TALLINNA RULAPÄEV 2018

02.08.18.

2018. aasta ametlik Tallinna Rulapäev toimub 18. augustil, mis algab traditsioonilise ühissõiduga, mis kulmineerub uhiuues Koidu rulapargis. Seal võtavad mõõtu Eesti parimad rulatajad, kus muuhulgas selguvad ka ametlikud Eesti meistrid!

Vaata sündmuse lisainfot Facebookist.

KIVILA SPORDIPARGI EHITUS

08.06.18.

Nii nagu Koidu spordiparkki, tuleb ka Kivila spordiparki rulapark, mis on Eesti Rulaliidu ja Kauss Arhitektuuri koostööprojekt. Spordipark valmib augustis 2018.

KOIDU SPORDIPARGI EHITUS

14.05.18.

Alanud on Koidu spordipargi ehitus, kus muuhulgas valmib ka rulapark, mis on Eesti Rulaliidu ja Kauss Arhitektuuri koostööprojekt. Spordipark valmib augustis 2018.

AASTA RULATAJA 2017

07.02.18.

Viiendat korda toimus Eesti Aasta Rulataja sündmus, tänavu lokaalis Sveta. Lisaks muhedale melule oli ka ainulaadne võimalus osa võtta väikesest rulavõistlusest. Nimelt oli organiseeritud kikker ning nõukaaja retro kirjutuslaud, kus poisid said vabad käed oma trikivaliku suhtes. Kuskil keskköö ning kella ühe vahel kuulutati välja ka Aasta Rulataja 2017: Raul Urberg. Palju õnne!

Vaata sündmuse galeriid Kataloogi kodulehelt!

KOLDE PST. VÄIKEVORMIDE TULEVIK

15.12.17.

Hea meel on teatada, et MTÜ Eesti Rulaliit sõlmis Põhja-Tallinna Linnaosavalitsusega tähtajatu koostöölepingu, mille tulemusena jäävad Eesti Rulaliidu poolt disainitud ja paigaldatud betoonist väikevormid Kolde puiestee väljakule püsivalt.

TULEVASED RULAPARGID TALLINNAS

27.09.17.

Oleme viimased kaks aastat koostöös MTÜ Linnasilmaga Tallinna linnale ning Tallinna Spordi- ja Noorsooametile betoonist rulamaastike strateegilisel planeerimisel, disainimisel ning projekteerimisel nõu andnud, mille tulemusena sünnivad 2018. aastal Tallinna kolm uut betoonist rulamaastikku (Koidu tn 112, Kivila tn 19a ja E. Vilde tee 69). Viimane disaini ja projekteerimise lihv anti projekteerijatele Kauss arhitektidele selle aasta juulis.

Rohkem infot:

Ajaleht "Pealinn" artikkel

Tallinn.ee artikkel

TALLINNA RULAPÄEV 2017 JÄRELKAJA

24.07.17.

22. juulil toimunud Tallinna Rulapäev möödus ilusa ilma saatel mõnusalt ning koos väga hea rulatamisega. Vaata Kataloogi artiklist videot ning pildigaleriid üritusest:

Kataloogi artikkel

Postimehe galerii

TALLINNA RULAPÄEV 2017

12.07.17.

Esimene ametlik Tallinna Rulapäev toimub 22. juulil algusega kell 13.00! Kogunemine Vabaduse väljakul, kust algab sõiduaktsioon lõpp-punktiga Kolde pst. väikevormide platsil. Kolde puiesteel toimuvad mitteformaalsed rulavõistlused, mängitakse muusikat ning pakutakse süüa-juua. Esimest ametlikku Tallinna Rulapäeva toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Hartwall Jaffa ning Surfhouse.

Täpsem info: Facebooki event

EESTI RULALIIT ASTUS EOK LIIKMEKS

10.05.17.

Eesti Olümpiakomitee tunnustab Eesti Rulaliidu panust kohalikku tänavaspordi kultuuri ning leiab, et oleme õiged esindama eestlastest rulatajaid rahvusvahelisel olümpiaareenil.

Loe uudisest lähemalt EOK kodulehelt!

EESTI RULALIIT LIITUS ISF-ga

25.01.17.

Eesti Rulaliit on liitunud rahvusvahelise rulaorganisatsiooniga ISF, ehk International Skateboarding Federation. Lisaks sellele, et ISF tunnustab Eesti Rulaliidu panust kohaliku rulakultuuri arendusse, saame julgelt väita, et Eesti rulatajad on ka sammu võrra lähemal Tokyo 2020 suveolümpiamängudele. Olles ametlik koostööpartner rahvusvahelise rulaföderatsiooniga on Eesti Rulaliidul ainus organisatsioon Eestis, kellel on õigus meie riigi rulamehi esindada.

AASTA RULATAJA 2016

15.01.17.

Rula- ja elustiili väljaanne Kataloog koostöös Eesti Rulaliiduga valib järjekordset Eesti Aasta Rulatajat! Sündmus toimub 3. veebruaril lokaalis Speakeasy by Põhjala. Jälgi ürituse jooksvat sündmusvoogu siit.

KOLDE PST. VÄIKEVORMID

01.11.16.

Oktoobri lõpus valmis Pelgulinnas Kolde puiesteele koostöös MTÜ Linnasilmaga rulatatavad väikevormid.

Rohkem infot:

Postimehe kultuuriportaali artikkel

Postimehe Tallinna portaali artikkel

Kataloogi artikkel

Tallinn.ee artikkel

Tallinn.ee artikkel

Tallinna.tv segment

Instagrami video

Instagrami video

Instagrami video

SKOONE SKEIDIKUNN 2016

02.08.16.

30. juulil korraldasime ja produtseerisime esmakordselt Skoone bastionil urbanistlikku rulasündmust “Skoone skeidikunn”, mille duaalne kontseptsioon koosnes bastionil paikneva rulamööbli parimast trikist ja kulminatsioonina downhillist ehk kiiruse peale mäest alla laskumisest.

Rohkem infot:

Kataloogi artikkel

Delfi spordiportaali artikkel

Pealinn.ee artikkel

Instagrami video

Instagrami video

Instagrami video

Instagrami video

GO SKATEBOARDING DAY TALLINN 2016

27.06.16.

21. juunil korraldasime ja produtseerisime esimest korda ametlikult Ülemaailmset Rulatamise päeva Tallinnas “Go Skateboarding Day Tallinn 2016″. Üritus kulges ühise sõiduga läbi Tallinna ning lõpetas väikese võistlusega Telliskivi Loomelinnakus.

Rohkem infot:

Elu24 artikkel

Kataloogi artikkel

Müürilehe artikkel

Pealinn.ee artikkel

Facebooki event

Youtube video