TULEVASED RULAPARGID TALLINNAS

Oleme viimased kaks aastat koostöös MTÜ Linnasilmaga Tallinna linnale ning Tallinna Spordi- ja Noorsooametile betoonist rulamaastike strateegilisel planeerimisel, disainimisel ning projekteerimisel nõu andnud, mille tulemusena sünnivad 2018. aastal Tallinna kolm uut betoonist rulamaastikku (Koidu tn 112, Kivila tn 19a ja E. Vilde tee 69). Viimane disaini ja projekteerimise lihv anti projekteerijatele Kauss arhitektidele selle aasta juulis.

Rohkem infot:

http://www.pealinn.ee/tagid/koik/vaata-ise-tallinnasse-tuleb-kolm-spordilinnakut-n202253

http://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tallinn-rajab-kolme-linnaossa-seninagematud-obstaaklid

TALLINNA RULAPÄEV 2017 JÄRELKAJA

22. juulil toimunud Tallinna Rulapäev möödus ilusa ilma saatel mõnusalt ning koos väga hea rulatamisega. Vaata Kataloogi artiklist videot ning pildigaleriid üritusest:

http://www.ktlg.ee/rula/tallinna-rulapaev-2017/

http://tallinncity.postimees.ee/4186837/galerii-uhine-rulasoit-labi-tallinna

TALLINNA RULAPÄEV 2017

Esimene ametlik Tallinna Rulapäev toimub 22. juulil algusega kell 13.00! Kogunemine Vabaduse väljakul, kust algab sõiduaktsioon lõpp-punktiga Kolde pst. väikevormide platsil. Kolde puiesteel toimuvad mitteformaalsed rulavõistlused, mängitakse muusikat ning pakutakse süüa-juua. Esimest ametlikku Tallinna Rulapäeva toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Hartwall Jaffa ning Surfhouse.

Täpsem info: https://www.facebook.com/events/774025612768246

EESTI RULALIIT LIITUS EESTI OLÜMPIAKOMITEEGA

Eesti Olümpiakomitee tunnustab Eesti Rulaliidu panust kohalikku tänavaspordi kultuuri ning leiab, et oleme õiged esindama eestlastest rulatajaid rahvusvahelisel olümpiaareenil.

Loe uudisest lähemalt: http://www.eok.ee/eok-v%C3%B5ttis-liikmeks-eesti-rulaliidu

EESTI RULALIIT LIITUS ISF-ga

Eesti Rulaliit on liitunud rahvusvahelise rulaorganisatsiooniga ISF, ehk International Skateboarding Federation. Lisaks sellele, et ISF tunnustab Eesti Rulaliidu panust kohaliku rulakultuuri arendusse, saame julgelt väita, et Eesti rulatajad on ka sammu võrra lähemal Tokyo 2020 suveolümpiamängudele. Olles ametlik koostööpartner rahvusvahelise rulaföderatsiooniga on Eesti Rulaliidul ainus organisatsioon Eestis, kellel on õigus meie riigi rulamehi esindada.

AASTA RULATAJA 2016

Rula- ja elustiili väljaanne Kataloog koostöös Eesti Rulaliiduga valib järjekordset Eesti Aasta Rulatajat! Sündmus toimub 3. veebruaril lokaalis Speakeasy by Põhjala. Jälgi ürituse jooksvat sündmusvoogu siit.

SKOONE SKEIDIKUNN 2016

30. juulil korraldasime ja produtseerisime esmakordselt Skoone bastionil urbanistlikku rulasündmust “Skoone skeidikunn”, mille duaalne kontseptsioon koosnes bastionil paikneva rulamööbli parimast trikist ja kulminatsioonina downhillist ehk kiiruse peale mäest alla laskumisest.

Rohkem infot:

http://www.ktlg.ee/rula/skoone-skeidikunn-2016/

http://sport.delfi.ee/news/ekstreemsport/uudised/fotod-ja-video-ajaloolisel-bastionil-voisteldi-tiitlile-skoone-skeidikunn-2016?id=75207439

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/skoone-bastionis-valitakse-suurel-rulapeol-aasta-skeidikunn-n173219

https://www.instagram.com/p/BIfT6yGBigw/

https://www.instagram.com/p/BIfPSHph2-I/

https://www.instagram.com/p/BIfBQeUBBx2/

https://www.instagram.com/p/BIUU-PohcDm/

GO SKATEBOARDING DAY TALLINN 2016

21. juunil korraldasime ja produtseerisime esimest korda ametlikult Ülemaailmset Rulatamise päeva Tallinnas “Go Skateboarding Day Tallinn 2016″. Üritus kulges ühise sõiduga läbi Tallinna ning lõpetas väikese võistlusega Telliskivi Loomelinnakus.

Rohkem infot:

http://elu24.postimees.ee/3740933/galerii-vabaduse-vaeljakul-taehistati-taena-rahvusvahelist-rulatamise-paeeva

http://www.ktlg.ee/rula/go-skateboarding-day-tallinn-2016/

https://www.muurileht.ee/ulemaailmne-rulapaev/

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/tana-on-rahvusvaheline-rulatamise-paev-n171599

https://www.facebook.com/events/1151175951610048/

hhttps://www.youtube.com/watch?v=ZG7vA-ADpQM